Noć muzeja

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

U 2022. godini održat će se sedamnaesta po redu Noć muzeja, manifestacija koja je započela 2005. godine s nekolicinom zagrebačkih muzeja koja je tijekom proteklih godina prerasla u najznačajniju manifestaciju hrvatskih muzeja. 

Ovogodišnja Noć muzeja obilježava se i u našoj školi kroz izložbu pod nazivom Autori lektira u likovnim djelima hrvatskih umjetnika koju su u sklopu projektne nastave iz Hrvatskoga jezika pripremile učenice 3. L razreda: Antea Bogdan, Petra Andrijašević, Valentina Popović, Andrea Radomiljac i Katarina Ravlić. Izložbu možete pogledati na panou u našoj školi ili virtualno kroz google prezentaciju putem poveznica koju su izradile naše kustosice. 

voditeljica: Anita Zelić Tomaš