e-Twinning projekt (certifikat)

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

S ponosom objavljujemo da je našoj školi dodijeljena Nacionalna oznaka kvalitete za prošlogodišnji eTwinning projekt pod nazivom Common words set cultural bridges to unite us in pandemic - (kordinatorica prof. Anita Zelić Tomaš).. 

Projekt je realiziran u suradnji sa srednjim školama iz Španjolske, Portugala, Turske i Rumunjske. Cilj projekta je bio prikupiti riječi koje su sadržajem ili izrazom slične ili jednake hrvatskom jeziku i jezicima naših partnera koji su sudjelovali u projektu. Nacionalnu oznaku kvalitete su tako dobili i naši učenici 3.L razreda (smjer THK) koji su marljivo radili na projektu: Andrea Radomiljac, Antea Bogdan, Petra Andrijašević, Barbara Beroš, Duje Talijančić, Marinela Pavlinović i Ena Skender.  

voditeljica: Anita Zelić Tomaš